Kaymakamımız Sayın Emre ZEYREK, Jandarma Teşkilatı’nın Kuruluşu’nun 179. yıldönümü dolayısıyla İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Teğmen Mustafa Fırat KARACA ile personelini makamında kabul etti.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Kaymakamımız;
“Ülkemizin huzurunu, can ve mal güvenliğini tesis etmek ve korumak için zaman mefhumu gözetmeksizin büyük bir özveriyle mücadele eden Jandarma Teşkilatının 179. kuruluş yıl dönümünü kutlamanın gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.
Güvenlik hizmetlerinin ayrılmaz bir unsuru olan Jandarma Teşkilatı’nın yurdun her köşesinde fedakârlık örneği bir kanun ordusu olarak son derece meşakkatli görevini özverili bir şekilde yerine getirdiğini, ” 179 yıldır ulusuna ve ülkesine hiçbir karşılık beklemeksizin fedakârca ve kahramanca hizmet eden jandarma teşkilatımızın tarihi şan, şeref ve üstün başarılarla doludur. Yurdumuzun her köşesinde, halkla iç içe olarak büyük özveri ve heyecanla görev yapan jandarma teşkilatımız devletin halka açılan penceresi konumundadır. Huzur ve asayişi sağlamada canla başla çalışarak gösterdiği gayret nedeniyle Jandarma Teşkilatımız, aziz milletimizin sevgisine ve güvenine mazhar olmuştur” diye konuştu. Ayrıca, personele görevinde üstün başarılar diledi.