GÖREV YAPMIŞ KAYMAKAMLARIMIZ

 

ADI SOYADI

GÖREVE BAŞLAYIŞ

GÖREVDEN AYRILIŞ

Rıdvan AYDIN

18.08.1988

18.06.1990

Mustafa ADIGÜZEL

30.09.1991

17.07.1992

Said Vakkas GÖZLÜGÖL

27.10.1993

15.05.1994

Alper Faruk GÜNGÖR

12.09.1994

30.05.1995

Ramazan YİĞİT

30.05.1995

27.08.1997

Latif MEMİŞ

27.08.1997

15.09.1999

Gökhan GÜRBÜZEROL

14.01.2000

15.10.2001

Hayati TAŞDAN

28.02.2002

27.09.2002

Abdullah AYAZ (Vekil)

11.11.2002

03.02.2003

Hasan ERKAL

05.04.2003

01.10.2003

Haluk ÇAKMAK (Vekil)

30.11.2004

15.04.2005

Ahmet Ferhat ÖZEN

18.04.2005

02.10.2005

Soner ZEYBEK (Vekil)

01.11.2005

14.11.2005

Sabri UZUN

17.04.2006

11.10.2007

Ahmet İhsan ÇİĞİL (Vekil)

18.10.2007

28.03.2008

Ramazan KESKİN

02.04.2008

05.08.2010

Ferhat ATAR (Vekil)

17.08.2010

18.02.2011

Yasin YUNAK

19.02.2011

12.08.2013

Bayram TÜRKER

16.08.2013

19.12.2016